ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 232 Соціальне забезпечення

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 17.12.2019 р. № 1580 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019/2020 навчальному році» Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка затверджено базовим закладом вищої освіти з проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з галузі знань 23 Соціальна робота зі спеціальності 232 Соціальне забезпечення.

Олімпіада проходитиме 25-26 березня 2020 р. на базі факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології.  Організатором є кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи. Для участі запрошуються переможці І етапу олімпіади зі спеціальності 232 Соціальне забезпечення.

Інформаційне повідомлення про олімпіаду

Вимоги та критерії оцінювання олімпіади