Публікаційна активність науково-педагогічних працівників кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи

Публікаційна активність науково-педагогічних працівників останніми роками є однією з важливіших складових при оцінюванні (складанні рейтингів) університетів і наукових установ.

Наявність та якість наукових публікацій, зокрема у наукометричних базах Scopus, WebofScienceє важливим критерієм при визначенні статусу національного університету.

Викладачі кафедри наполегливо працюють у даному напрямку, зокрема за І квартал 2020 року опубліковані праці, проіндексовані в наукометричних базах Scopus та WebofScience:

Scopus  – 1 праця (у співавторстві) –доктора педагогічних наук, доцента Опалюк Т.Л.

Markina, I., Zhuravska, N., Yashchuk, S., Opaliuk, T., &Karapuzova, N. (2020). Theformationoftheadaptivemodelofeducationalmanagementinthesphereofhighereducation. InternationalJournalofInnovation, CreativityandChange, 11(5), 200-217.

WebofScience – 1 праця (у співавторстві)  – кандидата педагогічних наук,  доцента, завідувача кафедри Мельник Л.П.

Chaikovska, O., Holovach, T., Melnyk, L.&Kuzo, L. 2020. ProsocialBehaviourofTeenagersandAdolescents: ConceptsandTendencies. RevistaRomaneascaPentruEducatieMultidimensionala, 12(1), pp 226-243.

У 2019 році:

Scopus  – 2 праці (у співавторстві)

доктора педагогічних наук, доцента Опалюк Т.Л.

Markina, I., Chykurkova, A., Dudziak, O., Opaliuk, T.andDobrenko, I. (2019), “Globalization-inducedchangesinhighereducationmanagementinUkraine”, InternationalJournalofEducationalManagement, Vol. 33 No. 6, pp. 1291-1302.

кандидата економічних наук,  доцента кафедри Данилюк О.І.

IrynaDavydova, OleksandrBalan, OlenaDanyliuk,MarynaHorbashevska, NataliiaBakulina. Improvement of Algorithms and Procedures of Decision Support in the Field of PersonnelManagement. International Journal of Recent Technology and Engineering (IJRTE) ISSN: 2277-3878, Volume-8 Issue-4, November 2019

WebofScience – 2 праці (у співавторстві):

кандидата психологічних наук,  доцента кафедри Дідик Н.М.

Onufriieva, L., Didyk, N.,& Chekanska, О. (2019). PsychologicalcharacteristicsofusingInternetbystudents. Information Technologies and Learning Tools, 74 (6), 250–265.

кандидата психологічних наук,  доцента кафедри Раєвської Я.М.,

кандидата педагогічних наук,  доцента, завідувача кафедри Мельник Л.П.

Raievska Y.,Melnyk L.(2019).Socialassistancetotheelderly. EDULEARN 19 Proceedings,Palma, Mallorca,Spain,pp. 1423-1428.