НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ 4 КУРСУ

24 вересня 2020 року відбулася настановна конференція з виробничої практики “Стажерська” для студентів ІV курсів Sr1-B17 (41) i Sz1-B17 (42) груп спеціальностей 231 Соціальна робота та 232 Соціальне забезпечення, яка передбачала ознайомлення студентів із завданнями та змістом I-го етапу стажерської практики, орієнтуючись на основні вимоги до неї. В ході проведення настановної конференції завідувачем кафедри – Л.П. Мельник та факультетським керівником практики – Ж.В. Мельник особлива увага студентів була звернена на дотримання інструктажу з охорони праці та безпеки життєдіяльності здобувачів вищої освіти при проходженні практики в умовах адаптивного карантину. Власне, і сама настановна конференція проходила з дотриманням усіх санітарних норм – соціальної дистанції та маскового режиму.

Базами практики для студентів виступлять Служба у справах дітей Виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області, Департамент соціального захисту населення Виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області.