Запрошуємо до участі у науковій конференції

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми соціальної роботи: досвід і перспективи», яка проводиться  відповідно до плану МОН України на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи).

Мета конференції: розширити теоретичні знання з актуальних питань соціальної роботи, обмінятись практичним досвідом з соціальної проблематики, узагальнити і систематизувати набуті фахівцями знання та уміння.

Надіслані на конференцію матеріали будуть розміщені у електронній версії «Збірника наукових праць Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Серія:  Соціально-педагогічна».

Інформаційний лист конференції