Співпраця з Кам’янець-Подільським Товариством Червоного Хреста України у дії

В рамках співпраці згідно укладеного Меморандуму між кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи та Кам’янець-Подільським Товариством Червоного Хреста України – 08.03.23 р. відбувся майстер-клас з надання першої допомоги, проведений інструкторами ТЧХУ. Протягом двогодинної участі у тренінгу науково-педагогічні працівники кафедри та здобувачі вищої освіти мали можливість практично апробувати алгоритм надання першої допомоги. Навчалися здійснювати огляд місця події та потерпілого, викликати швидку допомогу, зупиняти кровотечі, виконувати серцево-легеневу реанімацію та інше. Бажання по практикувати виявили усі, як викладачі, так і студенти.

Вдячні Сергію Юркову за організацію майстер-класу та особлива подяка нашим інструкторам – Дарії Байцурак та Максиму Паладійчуку за отримані знання, уміння та корисні лайкфахи!

З такою молоддю, ми наближаємо Перемогу!