Підписання Меморандуму про співпрацю з Черчецьким будинком інтернатом для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю

11 вересня 2024 р. відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між кафедрою соціальної роботи та Черчецьким будинком інтернатом для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю.
Гарантом ОПП Соціально-психологічна реабілітація – Жанною Мельник та директором Черчецького будинку інтернату для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю – Олександром Пелехацьким окреслено шляхи співпраці Сторін щодо організації заходів соціально-психологічної підтримки людей похилого віку, внутрішньо переміщених осіб, що постраждали від воєнних дій або опинилися у складних життєвих обставинах.