Круглий стіл до Дня усиновлення

17 вересня відбувся Круглий стіл до Дня усиновлення “Право дітей на виховання у сім’ї”, організований Службою у справах дітей Кам’янець-Подільської міської ради. Метою заходу визначено привернення уваги громадськості до питання влаштування на виховання в сім’ї дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та налагодження співпраці між різними частинами громадянського суспільства, громади та  консолідації наявних ресурсів.

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка презентував член нашої кафедри Юрій СЕРБАЛЮК, який виступив з доповіддю “Психологічні особливості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в закладах інституційного догляду”.