7 березня 2019 р. у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Соціальне забезпечення (Соціальна допомога)”. Олімпіада проходила в 4 етапи: тестування з професійно-орієнтованої підготовки, розв’язання ситуаційного завдання, розробка інформаційного буклету та захист соціального проекту. За результатами 4 конкурсів наші студенти отримали чудові результати:
1. Деревенчук Оксана, студентка 4 курсу, – Диплом Першого ступеня за перше місце (Науковий керівник – кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Дідик Наталія Михайлівна)
2. Слободянюк Тетяна, студентка 4 курсу, – Грамоту за інноваційність у розв’язанні соціальної проблеми (Науковий керівник – кандидат психологічних наук, старший викладач Мельник Жанна Василівна)
3. Дробот Марія, студентка 3 курсу, – Грамоту за інноваційний підхід до організації дослідження (Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Гевчук Наталія Сергіївна).
Колектив кафедри щиро вітає наших студентів та висловлює подяку за їх підтримку завідувачеві кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи кандидату педагогічних наук, доценту Мельник Людмилі Пилипівні. Молодці! Так тримати! Ми у вас вірили!