Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції 28 квітня 2020 р.

Не дивлячись на запровадження карантину, кафедра запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Актуальні проблеми соціальної роботи: досвід і перспективи» 28 квітня 2020 року.

Основні тематичні напрямки конференції

1. Актуальні питання теорії, історії та практики соціального захисту.
  2. Використання інноваційних технологій у роботі фахівця соціальної сфери.
  3. Методологічні засади соціальної допомоги у кризових ситуаціях.
  4. Практична психологія в соціальній роботі.
  5. Інклюзія в соціальній роботі.

Офіційні мови конференції: українська, російська, англійська.

Для участі у конференції необхідно:

1. До 20 квітня 2020 року(включно) надіслати на електронну адресу: pidgorna87@ukr.net

1.1. тези доповіді на українській, російській чи англійській мові;

1.2. відскановану (сфотографовану) квитанцію про сплату організаційного внеску (назва файлу має бути підписана відповідно до прізвища та ініціалів учасника конференції та має містити у другий часті слово «Квитанція» (наприклад, Опалюк Т.Л._Квитанція);

1.3. заповнену анкету учасника.

1. Сплатити організаційний внесок (160 грн.) можна за наступними банківськими реквізитами:

Поповнення картки 5168 7573 6401 0720, Опалюк Тетяна Леонідівна.

При сплаті організаційного внеску необхідно обов’язково вказати прізвище, ім’я, по-батькові учасника конференції.

Вимоги до тез доповідей:

• Обсяг – до 5 стор. формату А-4 у текстовому редакторі Microsoft Word for Windows 6.0, 7.0, 97, 2000, 2003, 2007 у вигляді файла з розширенням *.doc; шрифт – Times New Roman, розмір – 14, 1,5 міжрядковий інтервал; абз. відступ – 10 мм; поля – 20 мм.

Збірник планується видати до кінця травня 2020 року.

Електронний варіант програми конференції та статті будуть розміщені на сайті конференції.

Матеріали конференції знаходитимуться на сайті протягом 1 місяця після початку її проведення.

Контактний телефон: +38 098 455 75 71