У відповідності до плану МОН України на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка 28 квітня 2020 року відбулася Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Актуальні проблеми соціальної роботи: досвід і перспективи». Співорганізаторами конференції виступили Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Хмельницький національний університет, Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка, Інститут педагогіки НАПН України.

Основними тематичними напрямками конференції були:

1. Актуальні питання теорії, історії та практики соціального захисту.
  2. Використання інноваційних технологій у роботі фахівця соціальної сфери.
  3. Методологічні засади соціальної допомоги у кризових ситуаціях.
  4. Практична психологія в соціальній роботі.
  5. Інклюзія в соціальній роботі.

Члени оргкомітету конференції Учасники конференції

Програма Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції «Актуальні проблеми соціальної роботи: досвід і перспективи», 28.04.2020, м. Кам’янець-Подільський