ВІДЗНАКИ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТА

До Міжнародно дня студента відбулись нагородження кращих у мерії міста та на факультеті корекційної та соціальної педагогіки і психології. За підсумками  оголошеного  місцевою владою конкурсу до Дня студента  його учасники та переможці в п’яти номінаціях отримали відзнаки і подарунки. Їх вручив заступник міського голови Вадим Савчук. Переможцем у номінації «Волонтер» здобула наша студентка спеціальності “Соціальна робота” Граничко Іра. Грамотою виконкому міської ради за активну громадянську позицію, успіхи у навчанні нагороджена магістранта спеціальності “Соціальне забезпечення” Деревенчук Оксана.

З нагоди Міжнародного дня студента відбулось вручення і факультетського Оскара у 5 номінаціях. Переможцем у номінації «Молодий учений» стала наша магістрантка Деревенчук Оксана, у номінації “Творча особистість – студентка Тютюнник Юля. Третє місце у номінації “Професіонал-початківець” – Бандолько Юля. У номінації “Волонтер” всі призові місця здобули наші студенти (спеціальність “Соціальне забезпечення”) – Деревенчук Оксана, Муляр Катерина, Тетеря Діана. Вітаємо наших переможців!