Участь у міжнародних конференціях

Дві міжнародні конференції поспіль відбулись за активної участі викладачів та магістрантів кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи.

20 квітня, викладачі кафедри взяли участь у роботі ХІ Міжнародної науково-практичної конференції “Соціальна політика: концепції, технології, перспективи”. Організатором наукового заходу став Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, а кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка виступила співорганізатором. Під час он-лайн конференції обговорювались актуальні питання соціальної політики, досвід і пропозиції їх вирішення в Україні та за кордоном, заходи щодо підвищення ефективності соціального захисту населення та соціальної допомоги різним категоріям населення, особливості професійної підготовки фахівців соціальної сфери. Кандидат історичних наук, доцент Сербалюк Ю.В. виступив із доповіддю “Роль правових знань у формуванні професійних компетентностей фахівців соціальної сфери”. Магістри спеціальності 232 Соціальне забезпечення, викладачі кафедри взяли участь в активному обговоренні актуальних питань соціальної політики.

21-22 квітня викладачі кафедри взяли участь у V Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Актуальні проблеми теоретичної та консультативної психології», організатором якої був Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова. Під час наукового заходу було обговорено важливі питання сучасних проблем теоретичної психології у глобалізованому світі, консультативної допомоги особистості на різних етапах онтогенезу, професійної підготовки психологів до консультативної та тренерської діяльності, специфіка психологічного консультування різних категорій клієнтів. Було проведено майстер-класи та науково-практичні психологічні студії.