Участь у програмі академічної мобільності

Мельник Жанна Василівна – кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи прийняла участь в програмі академічної мобільності закордонного наукового онлайн стажування та підвищення професійної кваліфікації на базі Університету імені Масарика в м. Брно, Чехська республіка за темою: “Iнтернаціоналізація та інклюзія”, що реалізується в межах проєкту «Зміни педагогічних факультетів у 21 столітті» за фінансової підтримки Чеської агентури з розвитку (06.04.2021 р. – 29.04.2021 р.) – 28 годин.

Мета участі у програмі АМ – підвищення кваліфікації в межах міжнародного міжінституційного проєкту «Зміни педагогічних факультетів у 21 столітті», організованого Університетом імені Масарика за фінансової підтримки Чеської агентури з розвитку.