СПІВПРАЦЯ СТУДЕНТІВ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ

Студенти спеціальності «Соціальне забезпечення», як потенційні фахівці із соціальної роботи центрів ССДМ, у Міжнародний день захисту дітей долучились до заходів, що їх організували у місті Центр СССДМ. Це стало можливим завдяки спільному проєкту Центру СССДМ з кафедрою соціальної педагогіки і соціальної Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка «Практична підготовка майбутніх фахівців соціальної сфери для подальшого здійснення професійної та волонтерської діяльності». Його мета – розвиток та підтримка волонтерського руху. Студенти у Міжнародний день захисту дітей працювали з фахівцями Центру як боді-артери, аніматори, спілкувались із дітками та їх батьками, пробували себе у якості консультантів!