Можливості професійного зростання наших студентів: літня школа “Надання соціальних послуг та психологічної допомоги дітям, які постраждали від домашнього насильства”.

З 10-13 серпня студентка 4 курсу спеціальності “Соціальне забезпечення” Тетеря Діана, прийняла участь у Літній школі для молодих фахівців/фахівчинь “Надання соціальних послуг та психологічної допомоги дітям, які постраждали від домашнього насильства”.
Організована Координатором ОБСЄ в Україні та Міністерством соціальної політики України.

Студентка поділилася своїми враженнями від участі:
24 фахівці соціальної сфери з усієї країни, яких відібрали за конкурсом і я була серед них
Знаю, що це був не збіг, розуміла відповідальність і старалась відпрацювати на максимум
Формат навчання?
4 дні, в горах, у крутезній мальовничій місцевості, гірське свіже повітря, тиша,максимальне возз’єднання з природою і справжнім собою.
Порція актуальної інформації, розбір конкретних життєвих кейсів і наостанок рефлексія – те, що для мене уособлює ідеальний формат навчання.
Що я усвідомила за час навчання?
Цікавий парадокс полягає в тому, що, коли я сприймаю самого себе таким, який я є, я набуваю можливість змінитися.
Карл Роджерс
“Я зараз тут, де повинна була бути..
Я стаю такою, якою завжди мріяла бути, але не знала яким чином досягну апогею. Скільки спроб було віднайти себе. Скільки сліз було пролито, коли йшло не так. Постійні пошуки, і все не те…а страхи, власноруч побудовані блоки, “топтання на тому ж місці”.”
Я повністю і цілком відчула, що обрала саме ту спеціальність і те, що я на правильному шляху.
Я знаю, що це лише початок і готова працювати далій
Тому друзі, у вас одне життя, 24 години в добі, 1440 хвилин, 86400 секунд.
Тому використайте свій час сповна!Вам все під силу, якщо Ви цього хочете!