Захист практики в умовах дистанційного навчання

01 листопада 2021 р. на платформі Google Meet відбулася відеоконференція захисту звітів щодо проходження навчальної практики «Навчальна професійно-орієнтована практика» здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої галузі знань 23 Соціальна робота спеціальності 232 Соціальне забезпечення за освітньо-професійною програмою Соціальна допомога.

Базами практик виступили: Кам’янець-Подільський Міський центр зайнятості Хмельницької області; Служба у справах дітей Виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області; Департамент соціального захисту населення Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області.

У роботі підсумкової конференції прийняли участь незмінні партнери кафедри – стейкголдери (роботодавці), керівник практики від Кам’янець-Подільського Міського центру зайнятості, фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних – Наталія Ільєва; завідувач кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи, доктор педагогічних наук, професор – Тетяна Опалюк, кандидат психологічних наук, доцент – Жанна Мельник, провідний фахівець навчального відділу – Віра Кукул та здобувачі вищої освіти.

Керівниками практики подано результати та на їх основі заповнено протокол захисту практики, головою комісії по захисту практики складено схему звіту керівника практики від кафедри.

Керівники практики від ЗВО вдячні стейкголдерам (роботодавцям) кафедри – директору Департаменту соціального захисту населення – Вікторії Настиній; начальнику Служби у справах дітей – Лілії Бевз; директору Міського центру зайнятості – Наталії Постовій за можливість проходити практику на їх базах.

Особлива подяка Наталії Ільєвій за співкерівництво практикою, проведення семінарів/тренінгів та активне залучення здобувачів вищої освіти до їх участі під час практики, здійснення аналізу послуг з державного соціального страхування на випадок безробіття, виплат матеріального забезпечення у зв’язку з тимчасовою втратою роботи, формування та оцінювання загальних та фахових компетентностей здобувачів вищої освіти відповідно вимог сучасного ринку праці.