Налагоджуємо співпрацю з польськими колегами

4 листопада 2021 року відбулася зустріч з проректором Вищої Лінгвістичної школи (м.Ченстохова, Польща), помічником канцлера з міжнародних питань Вищої школи Гуманітас (м. Сосновец, Польща) – Томашем Куком.

Метою зустрічі було обговорення співпраці К-ПНУ імені Івана Огієнка з Вищою Лінгвістичною школою (м.Ченстохова, Польща) та Вищою школою Humanitas.

Вища Лінгвістична Школа (WSL) організовує програми «Науково-педагогічного стажування для викладачів українських ВНЗ» та «Програми підготовки та складання тесту з іноземної мови на рівень В2». Вища школа Humanitas дає можливість для здобувачів здобути якісну європейську освіту паралельного навчання з отриманням для студентів одночасно двох державних дипломів (українського та європейського).