Засідання Ради роботодавців Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

5 листопада доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Опалюк Т.Л. взяла участь у засіданні Ради роботодавців Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка під головуванням начальника управління освіти і науки Сергія Мельника.

Тетяна Опалюк, як гарант ОП «Соціальна допомога» рівня вищої освіти – магістр, спеціальності 232 «Соціальне забезпечення», провела аналіз зауважень та пропозицій експертної групи і галузевої експертної ради НАЗЯВО, зроблених під час акредитації освітньої програми.