Онлайн-лекція на тему: «Технології соціальної роботи з дітьми трудових мігрантів»

8 листопада 2021 року проведено гостьову онлайн-лекцію з кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, заступником декана факультету спеціальної освіти, психології та соціальної роботи з виховної та профорієнтаційної роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Наталією Сергіївною Гевчук.

В процесі доповіді лектор ознайомила студентів з ключовими теоретичними поняттями та технологіями соціальної роботи з дітьми трудових мігрантів . Особливо цікавою була інформація Н.С. Гевчук щодо тренінгової програми «Моя мрія – моя щаслива родина», про проведення дозвілля дітей трудових мігрантів та різноманітні форми роботи (участь у клубі вихідного дня «Квітка на камені», вистави, чемпіонати, екскурсії, благодійні акції, аукціон талантів, друкування газети «Шпора»), про інформаційно-просвітницьку роботу з батьками. Слухачів лекції ознайомлено з буклетом, де вміщена інформація про 10 кроків мінімізації проблеми виїзду за кордон. Також було продемонстровано соціальний ролик з проблематики «Життя з тобою – радість. Життя без тебе – сум».

Колектив кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи педагогічного факультету щиро вдячний за співпрацю!