Навчальні заняття за участю практикуючих соціальних працівників

11 листопада 2021 р. відбулось заняття на тему «Розвиток соціальних послуг на рівні громади» з курсу «Соціальна робота у громаді» (перший (бакалаврський) рівень вищої освіти, доц. Сербалюк Ю.В.) за участю Мороз Аліни Леонідівни – спеціаліста відділу у справах дітей, сім’ї та молоді виконавчого комітету Любомльської міської територіальної громади (Волинська обл.). Студенти мали можливість отримати важливу інформацію і корисні поради від практикуючого соціального працівника щодо організації роботи соціальних служб на рівні громади. Зазначені були труднощі у забезпеченні гарантованими соціальними послугами, запропоновані цікаві варіанти вирішення проблем у практичній роботі соціального працівника, акцентовано увагу на компетентностях, які необхідні сучасному працівнику соціальної сфери. Виступ Мороз А.Л. викликав живий інтерес у студентської аудиторії, про що свідчать численні запитання від здобувачів освіти. Студентів цікавили питання про найбільш затребувані соціальні послуги на рівні громади, про труднощі у роботі з різними категоріями населення, про фінансування соціальної сфери у громаді, про можливості реалізацією амбітних планів на кар’єрне зростання та інше.

Мороз Аліна Леонідівна – наша випускниця. Вона відзначила важливість не лише теоретичної підготовки за роки навчання у ЗВО, а й набуття практичних навичок під час проходження різного виду практик. Саме вони, на її думку, визначають значною мірою становлення майбутнього фахівця. Зауважено також було на необхідності постійно працювати над собою, збільшувати свій багаж знань. Без цього сьогодні неможливо відбутись як професіонал у своїй галузі.