Профорієнтаційна зустріч

6 жовтня 2022 р. відбулась профорієнтаційна зустріч з випускниками Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу №3 у складі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та ліцею Хмельницької області.
Учні двох одинадцятих класів отримали вичерпну інформацію про університет, його факультети та спеціальності.
Більш детально викладачі кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Сербалюк Ю.В., Гевчук Н.С. та магістрантка Тетеря Д. зупинились на спеціальності 232 Соціальне забезпечення освітньо-професійної програми Соціальна допомога. Зустріч пройшла у невимушеній атмосфері, школярі ознайомились з особливостями навчання на факультеті спеціальної освіти, психології і соціальної роботи, специфікою спеціальності соціальне забезпечення, можливостями подальшого працевлаштування і професійного зростання. Гості відповіли на питання старшокласників.