До питання неформальної освіти здобувачів освіти, які навчаються за ОП Соціальна допомога.

28.10.22 р. на запрошення директора Департаменту соціального захисту населення Кам’янець-Подільської міської ради – Вікторії Настиної здобувачі освіти першого бакалаврського рівня вищої освіти – Лисак Богдана, Цвинтарний Денис та Білий Сергій стали учасниками тренінгу, який було проведено в Кам’янець-Подільському міському Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей – Фондом “Право і Демократія” в рамках громадської ініціативи з “Посилення спроможності мережі громадських організацій у діяльності щодо запобігання корупції на місцевому рівні” за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Основна мета тренінгу полягала в обговоренні питань щодо проведення адвокаційних кампаній, покращення комунікації, громадської організації та антикорупційної діяльності на локальному (низовому) рівні.
Вдячні Вікторії Ігорівні за запрошення, Еліні Вікторівні за локацію проведення на базі Центру тренінгу та спікерам заходу, колегам-львів’янам за можливість приймати участь у тренінгу, презентаційні матеріали, які стануть у нагоді майбутнім фахівцям соціальної сфери).