Підписання Меморандуму про співпрацю кафедри та Товариства Червоного Хреста України

Сьогодні, 17.11.2022, відбулась робоча зустріч представників Товариства Червоного Хреста України з науковцями кафедри соціальної педагогіки і соціальної політики.

Наталія Пасатюк-Семенюк, фахівець з розвитку організації в рамках реалізації проєкту BraVo – розвиток організацій та волонтерства ТЧХУ розповіла про діяльність Товариства, зокрема про проєкт «Психосоціальна підтримка населення», який реалізується за підтримки Danish Red Cross in Ukraine / Данський Червоний Хрест.

Деканат факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи, кандидат психологічних наук, доцент Віталій Співак, запропонував підписати Меморандум про співпрацю та визначити напрямки майбутньої співпраці.