Участь у міжнародному проєкті «Долаємо стрес і тривожність разом: учителі – учні – батьки».

22.11.2022 р. на засіданні вченої ради факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Тетяна ОПАЛЮК розповіла про участь викладачів кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи у міжнародному проєкті за ініціативи та під егідою Міністерства закордонних справ Латвії. Назва проєкту «Долаємо стрес і тривожність разом: учителі – учні – батьки». Це мережева система підтримки для педагогів, спрямована на зниження рівня тривожності в дітей у регіонах, що постраждали від війни» і здійснюється задля надання допомоги людям в Україні, які постраждали від агресії рф, а також для сприяння відновленню економіки та забезпечення процесу подальшої європейської інтеграції.

Покликання на сайт https://sites.google.com/rta.lv/dolayemo-razom/