Участь у міжнародній науковій конференції «Світ дидактики: дидактика в сучасному світі»

Викладачі кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи представляли Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка на ІІ міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Світ дидактики: дидактика в сучасному світі», яка відбулась 22 листопада 2022 року.

Завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, професор Тетяна ОПАЛЮК виступила на пленарному засіданні із науковою доповіддю “Арт підтримка як метод зниження рівня тривожності дітей шкільного віку”.
Дякуємо Інституту педагогіки НАПН України за плідну співпрацю! Разом до ПЕРЕМОГИ!