Участь у круглому столі «Протидія домашньому насильству, як реалізація і захист морально-християнських цінностей».

25 листопада 2022 року на запрошення начальника служби у справах дітей виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області Лілії Бевз, завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, професор Тетяна Опалюк та кандидат педагогічних наук, доцент Людмила  Мельник  брали  участь у круглому столі на тему: «Протидія домашньому насильству, як реалізація і захист морально-християнських цінностей». Учасниками столу були: представники християнських конфесій міста, департамент гуманітарної політики, департамент соціального захисту населення, служба у справах дітей, управління охорони здоров’я, управління освіти і науки, кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи КПНУ імені Івана Огієнка, міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділ превенції КПРУП.