Підписання Меморандуму про співпрацю з Кам’янець-Подільською міською організацією Товариства Червоного Хреста України

12.12.2022 р. відбулося підписання Меморандуму про співпрацю Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, в особі ректора Сергія КОПИЛОВА та Кам’янець-Подільської міської організації Товариства Червоного Хреста України, в особі голови Ігоря ЗЕМСКОВА.
У робочій зустрічі прийняли участь завідувач кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи – Тетяна ОПАЛЮК, яка виступила ініціатором щодо укладання Меморандуму, оскільки Кафедра активно сприяє розвитку та підтримці волонтерського руху Кам’янець-Подільської міської об’єднаної територіальної громади та за її межами; Юлія ПОБЕРЕЖНА – заступник голови Кам’янець- Подільської міської організації ТЧХУ; Наталія ПАСАТЮК – фахівець з розвитку організації та волонтерства Кам’янець-Подільської міської організації ТЧХУ.
Предметом Договору стане співпраця та координація зусиль Сторін для можливостей двостороннього співробітництва, спрямованого на реалізацію спільних завдань сьогодення.
Плідної співпраці Партнерам!