Захист практик

Упродовж періоду з 20.02.23 р. по 27.02.23 р. відбувся захист звітів щодо проходження виробничих практик «Виробнича соціально-управлінська практика» та «Виробнича стажерська практика за фахом» здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої галузі знань 23 Соціальна робота спеціальності 232 Соціальне забезпечення за освітньо-професійною програмою Соціальна допомога.

Організація та проведення означених видів практик мала наступні терміни проходження: Sz1-B19 група з 16.01.23 р. по 10.02.23 р.; Sz1-B20 група з 23.01.23 р. по 17.02.23 р.

Базами практик виступили: Служба у справах дітей Виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради; Кам’янець-Подільський міський Центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді; Департамент соціального захисту населення Виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради; КУ “Центр надання соціальних послуг” Збаразької міської ради.

Керівниками практики – Оленою ДАНИЛЮК, Людмилою МЕЛЬНИК, Наталією ДІДИК, Жанною МЕЛЬНИК, Наталією ГЕВЧУК подано результати та на їх основі заповнено протоколи захисту практики, головою комісії по захисту практик – Тетяною ОПАЛЮК схвалено схеми звітів керівників практики від кафедри.

Керівники практики від ЗВО вдячні стейкголдерам (роботодавцям) кафедри – директору Кам’янець-Подільського міського ЦСССДМ – Еліні КОВТУН, Департаменту соціального захисту населення – Вікторії НАСТИНІЙ; начальнику Служби у справах дітей – Лілії БЕВЗ за можливість проходити практику на їх базах.