Маркетинг соціальних послуг. Гостьова лекція.

31.03.2023 року в рамках освітнього компонента «Маркетинг соціальних послуг» (викладач – доцент Мельник Л.П.) для здобувачів вищої освіти відбулася відкрита гостьова лекція на тему «Промоція соціальних послуг», яку провела кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри соціального забезпечення Черкаського державного технологічного університету Інна Олександрівна Журба.

Під час лекції Інна Олександрівна розкрила питання основних стратегій просування соціальних послуг, розглянула матрицю інформування населення про послуги та звернула увагу на етичні моменти при наданні соціальних послуг, а саме на інформовану згоду та культурну чутливість.

Лекція пройшла цікаво та жваво, до обговорення питань долучались як здобувачі вищої освіти так і науково-педагогічні працівники кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи.

Щиро дякуємо Інні Олександрівні Журбі!!!