Навчання волонтерів

На базі Центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді проводилась робота із волонтерами, серед яких були і наші студенти,  на тему: «Конфлікт, та його вирішення», навчились використовувати методи вирішення будь яких життєвих ситуацій, безконфліктних вирішень проблем, та їх уникання. Роботу проводили фахівці із соціальної роботи Давид Лабатий та Аліна Майорова.

Навчання поводиться завдяки підтримці депутатів Кам’янець-Подільська міська рада та міського голови Михайло Посітко – реалізація заходів комплексної програми соціального захисту Кам’янець-Подільської міської територіальної громади на 2021-2025 роки, а також відповідно до Меморандуму про співпрацю із кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи КПНУ імені Івана Огієнка.