Продовжуємо співпрацю з Кам’янець-Подільським Товариством Червоного Хреста України

В рамках співпраці згідно укладеного Меморандуму із кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи та Кам’янець-Подільським Товариством Червоного Хреста України – 21.04.23 р. науково-педагогічні працівники кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи – Олена ДАНИЛЮК, Наталя ДІДИК та Жанна МЕЛЬНИК прийняли участь у 6-ти годинному тренінгу “Надання психологічної допомоги”. Під час тренінгу учасники дізналися та засвоїли головні принципи надання Першої психологічної допомоги (ППД) як основного елемента підтримки населення в кризових ситуаціях:

1. Що таке ППД;
  2. Ключові елементи ППД;
  3. Існуючі реакції на стрес та способи заспокоєння людей;
  4. Коли людина потребує ППД;
  5. Ефективна комунікація під час надання першої психологічної допомоги.

Вдячні тренерам Дену ГУМЕННОМУ та Наталії СОБІНОВІЙ за отримані знання та набуті навички з надання першої психологічної допомоги та колегам ТЧХУ за запрошення взяти участь у тренінгу.