УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ У ТРЕНІНГУ З ПСИХОСОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ В УМОВАХ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Актуалізація знань і практичних навичок здобувачів вищої освіти з надання психосоціальної допомоги – запорука успіху подальшого здійснення волонтерської діяльності.

Вдячні тренерам – Анні ГУБЕЛЮК, Наталії СОБІНОВІЙ та колегам ТЧХУ за запрошення здобувачів вищої освіти спеціальності 232 Соціальне забезпечення приймати участь у тренінгу з психосоціальної підтримки в умовах надзвичайних ситуацій, який проходив 22 та 23 квітня 2023 року.

Під час тренінгу учасники мали можливість отримати теоретичні знання та здобути практичні навички з надання першої психологічної допомоги (далі – ППД) та психосоціальної підтримки (далі – ПСП) людей в умовах надзвичайних ситуацій.

Окрім навичок надання підтримки іншим, волонтери дізналися як потурбуватися про себе і своїх колег-волонтерів, а також не вигоріти під час здійснення волонтерської діяльності.