Студенти К-ПНУ отримали посвідчення волонтерів!

1 червня в межах довгострокової програми співпраці «Практична підготовка майбутніх фахівців соціальної сфери для подальшого здійснення професійної та волонтерської діяльності» кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи К-ПНУ з Кам’янець-Подільським міським Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 232 Соціальне забезпечення за освітньо-професійною програмою «Соціальна допомога» отримали посвідчення волонтера та уклали договір співпраці із Центром.
Висловлюємо щиру подяку роботодавцям Центру за сприяння та розвиток волонтерського руху в Кам’янець-Подільській територіальній громаді.
Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!
Здобувачам вищої освіти бажаємо й надалі продовжувати волонтерську діяльність, допомагати, цікавитись проблемами інших.

Пам’ятайте, що допомагаючи навіть у маленьких справах, ти вже є Волонтером!