Захист практики

1 червня відбувся захист звітів щодо проходження навчальної практики «Навчальна волонтерська безвідривна практика» здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 232 Соціальне забезпечення за освітньо-професійною програмою «Соціальна допомога».

Базою практик був Кам’янець-Подільський міський Центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.

Варто зазначити, що за ініціативи стейкголдерів директора ЦСССДМ Еліни Ковтун, заступника директора, начальника відділу соціальної роботи Наталії Гомілко та фахівця соціальної роботи Аліни Майорової звітну конференцію проведено на базі ЦСССДМ, що стало новим досвідом такої міжпрофесійної взаємодії як для здобувачів вищої освіти, так і керівників структурних підрозділів.

Від Університету Огієнка в робочому візиті взяли участь завідувач кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Наталія Гевчук та керівник практики доцент Жанна Мельник.