Студенти продовжують навчатись і влітку.

З 27 по 30 липня у місті Хмельницькому проходив семінар “Світова практика локальних комітетів миру в реаліях війни в Україні”. Тридцять учасників з різних регіонів країни зібралися задля того, аби перейняти інструменти для створення комітетів миру, якими користуються в багатьох країнах.

Наша студентка – Богдана Лисак, брала участь у цьому проєкті.

Зазначимо, що локальні комітети миру – це світова практика сприяння інклюзивним процесам суспільної інтеграції, налагодження діалогу та взаєморозуміння, зміцнення довіри, конструктивного та інклюзивного вирішення конфліктів та спільних дій, які включають різні сторони.

Захід проводиться в рамках проєкту “Розбудова миру та подолання конфліктів в Україні – Крок вперед” за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (IFA) з використанням ресурсів Міністерства Закордонних Справ Німеччини.