Профорієнтаційна робота з першокурсниками

6 вересня 2023 р. в рамках вивчення дисципліни «Вступ до спеціальності» відвідали зі здобувачами вищої освіти 1 курсу, майбутніми соціальними працівниками, Центр соціальної підтримки (Social Work Ukraine).

Під час заняття студенти мали нагоду познайомитися із діяльністю Центру, дізнатися про співпрацю із міжнародними партнерами та особливостями надання соціальної допомоги ВПО.

Особливою родзинкою зустрічі було знайомство студентів із головою Європейської Федерації соціальних працівників (IFSW Europe President of Social Worker) Ana Radulescu та Herbert Paulischin

Дякуємо нашим випускницям Vika Subotina та Діана Тетеря, які є соціальними працівниками Центру, за обмін досвідом та надихаючі поради для наших першокурсників!