Наші студенти – участики престижних міжнародних заходів

Надпотужна міжнародна конференція на тему «Розвиток соціальної підтримки в Україні» відбулася за участю представників 30 голів місцевого самоврядування України, державних органів влади та наших європейських партнерів – Міжнародної федерації соціальних працівників Європи.

Рекомендації як можна писати проекти для доступу до європейських ресурсів, успішні практики розвитку інноваційних соціальних послуг, що базуються на європейських підходах для підтримки соціальної роботи – саме про цей досвід роботи, про міжнародну співпрацю і підтримку йшлося під час проведеного заходу.

Приємно бачити серед учасників конференції наших випускників (Vika Subotina) та студентів-магістрів (Діана Тетеря та Vlad Andriychuk), які працюють у Центрі соціальної підтримки. Так тримати!

!