Мобільні бригади соціально-психологічної допомоги: гостьова лекція

14.09.2023 на факультеті спеціальної освіти, психології і соціальної роботи  Кам‘янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка для здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей 231 Соціальна робота/232 Соціальне забезпечення  відбулась гостьова лекція «Досвід діяльності мобільної бригади соціально-психологічної допомоги у Камʼянець-Подільській територіальній громаді». Фахівці мобільних бригад соціально-психологічної допомоги Віталій ПОЛІЩУК та Давид ЛАБАТИЙ презентували власний практичний досвід протидії домашньому та ГЗН в Кам’янець-Подільській МТГ.

Така зустріч мала більше практичне значення, оскільки її слухачами були саме майбутні фахівці соціальної сфери, які в подальшому будуть працювати із соціально незахищеними категоріями населення.