Здобувачі вищої освіти 2, 3 та 4 курсів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 232 Соціальне забезпечення: обговорення ОПП

19 жовтня 2023 року, відбулася зустріч зі здобувачами вищої освіти 2, 3 та 4 курсів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 232 Соціальне забезпечення (ОПП Соціальна допомога). Завідувач кафедри соціальної роботи, гарант ОПП Соціальна допомога першого (бакалаврського) рівня вищої освіти – Гевчук Н.С. поспілкувалася зі студентами щодо якості освітньо-професійної програми за якою вони навчаються. Під час зустрічі здобувачі вищої освіти мали нагоду задати питання щодо організації навчального процесу, здобуття неформальної освіти за спеціальністю, обговорити, які дисципліни, на думку студентів, варто було б додати до циклу освітніх компонентів вільного вибору. На завершення зустрічі студенти пройшли анкетування «Освітня програма спеціальності очима здобувача вищої освіти” для здобувачів вищої освіти ступеня “бакалавр”, “магістр”, “доктор філософії” денної форми»