Бінарне заняття з вибіркового освітнього компонента «Управління персоналом в соціальній сфері»

19 жовтня 2023 року Олена Данилюк Олена Данилюк, доцент кафедри соціальної роботи Камʼянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та Вікторія Суботіна Vika Subotina, стейкхолдер (роботодавець), соціальний працівник Центру соціальної підтримки провели для здобувачів 4 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 232 Соціальне забезпечення бінарне заняття з вибіркового освітнього компонента «Управління персоналом в соціальній сфері» на тему «Управління процесами руху персоналу організацій та установ соціальної сфери». Вдячні Центру соціальної підтримки за співпрацю!