Неформальна освіта здобувачів вищої освіти освітніх програм Соціально-психологічна реабілітація та Соціальна допомога в дії!

24.10.2023 відбулася сесія курсу LifeSkills для здобувачів освіти кафедри соціальної роботи груп 231 Соціальна робота та 232 Соціальне забезпечення.

Волонтери напряму Гуманістична освіта, Товариства Червонго Хреста в Кам’янці-Поділському Олена Передрій і Максим Коваль провели чергову сесію з Життєвих навичок.
 На цій сесії слухачі розширили свої знання про емоції, якими вони бувають, і як вони відчуваються, а також на власному досвіді дізналися, як це – вiдчувати, що тебе активно слухають, та якi навички потрiбнi, щоб стати активним слухачем.
 Ініціатива Life Skills – навчальні сесії з циклу «Життєві навички» – передбачає навчання молоді життєвим навичкам, необхідним для повноцінного існування молоді в гармонії з собою, друзями та колегами, громадою та суспільством у цілому.