Здобувачі вищої освіти 1 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти: знайомство з ОПП

27 жовтня 2023 року, в рамках реалізації Плану заходів з моніторингу якості освітньої діяльності К-ПНУ на 1 сем. 2023-2024 н.р., була проведена зустріч зі здобувачами вищої освіти 1 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей 231 Соціальна робота (ОПП Соціально-психологічна реабілітація) та 232 Соціальне забезпечення (ОПП Соціальна допомога). Завідувач кафедри соціальної роботи, гарант ОПП Соціальна допомога першого (бакалаврського) рівня вищої освіти – Гевчук Н.С., гарант ОПП Соціально-психологічна реабілітація першого (бакалаврського) рівня вищої освіти – Мельник Ж.В., член проєктних груп – Мельник Л.П. ознайомили студентів із освітніми програмами, звернули увагу на освітні компоненти, які вивчатимуть студенти протягом 4 років, окреслили, які загальні та спеціальні (фахові) компетентності вони можуть здобути.

Під час зустрічі здобувачі вищої освіти мали нагоду задати питання щодо освітньо-професійної програми за якою вони навчаються, а також пройти анкетування «Освітня програма спеціальності очима здобувача вищої освіти” для здобувачів вищої освіти ступеня “бакалавр”, “магістр”, “доктор філософії” денної форми»