Гостьова лекція виконавчої директорки ГО “Всеукраїнський громадський Центр “Волонтер”

31 жовтня відбулася гостьова лекція на тему «Особливості діяльності ГО «ВГЦ «Волонтер» для здобувачів вищої освіти спеціальностей 231 Соціальна робота, 232 Соціальне забезпечення та науково-педагогічних працівників кафедри соціальної роботи кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Спікером заходу виступила виконавча директорка ГО «Всеукраїнський громадський Центр “Волонтер” , кандидат педагогічних наук – Тетяна Журавель (Tanya Zhuravel).
Під час заходу були представлені актуальні проєкти, які реалізовує ВГЦ «Волонтер», освітні платформи для батьків та осіб, що їх замінюють, ресурси позитивного батьківства , обговорені особливості роботи під час війни.
Домовилися про підписання Меморандуму про співпрацю між кафедрою соціальної роботи та ВГЦ «Волонтер».
Щиро дякуємо пані Тетяні за представлення діяльності організації, обмін досвідом.