Здобувачі магістерського рівня вищої освіти спеціальності 232 Соціальне забезпечення: моніторинг ОПП

03 листопада, в рамках проведення моніторингових заходів щодо якості освітньо-професійних програм, відбулася зустріч зі здобувачами вищої освіти 1 та 2 курсів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 232 Соціальне забезпечення (ОПП Соціальна допомога) та завідувача кафедри соціальної роботи – Гевчук Н.С., гаранта ОПП Соціальна допомога, декана факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи – Опалюк Т.Л. та члена проєктної групи – Данилюк О.І.

Під час зустрічі студенти мали нагоду задати питання щодо освітньо-професійної програми за якою вони навчаються, а також пройти анкетування «Освітня програма спеціальності очима здобувача вищої освіти” для здобувачів вищої освіти ступеня “бакалавр”, “магістр”, “доктор філософії” денної форми»