Крок до майбутнього успіху: зустрічі з випускниками ліцею м. Камʼянець-Подільський

02 листопада відбулася чергова зустріч науково-педагогічних працівників К-ПНУ зі здобувачами освіти Камʼянець-Подільського ліцею № 1. Факультет спеціальної освіти, психології і соціальної роботи представляла кандидат психологічних наук, доцент Жанна Мельник. Як гарант освітньо-професійної програми «Соціально-психологічна реабілітація» вона звернула увагу здобувачів освіти на перспективи вступу на нову спеціальність.

Також своїми враженнями цьогорічної вступної кампанії поділилася здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти
освітньої-професійної програми «Соціальна допомога» Єлизавета Чечевич.