Тренінг проводять наші студенти

04.11.2023 у приміщенні будинку культури села Дерев’яне був проведений тренінг на тему”Протидія домашньому насильству, його види. Гендерно-зумовлене насильство”.
На тренінгу було детально розглянуто гендерно-зумовленене та домашнє насильство.
Обговорили масштаби проблеми, види насильства та яку відповідальність несе кривдник за скоєння домашнього насильства.Також було обумовлено як протидіяти домашньому та гендерно-зумовлененому насильству.
Також на заході учасники дізналися про діяльність Національної Гарячої лінії та номер телефону по якому можна звернутися по допомогу.

Проєкт “Попередження ґендерно зумовленого насильства, торгівлі людьми та порушення прав дитини” за підтримки донорської організації “Хліб для світу”.