Проєкти змін до освітньо-професійних програм кафедри соціальної роботи

Шановні учасники освітнього процесу, роботодавці, сткейкхолдери!

Вашій увазі представлено модернізовані проєкти змін до освітньо-професійних програм кафедри соціальної роботи:

– «Соціальна допомога» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 232 Соціальне забезпечення, галузі знань 23 Соціальна робота

– «Соціально-психологічна реабілітація» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 231 Соціальна робота, галузі знань 23 Соціальна робота

– «Соціальна допомога» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 232 Соціальне забезпечення, галузі знань 23 Соціальна робота.

Ознайомитись з проєктами змін до ОПП та висловити свої пропозиції, зауваження та побажання щодо вдосконалення запропонованих програм ви можете залишити за покликанням: