Підписання Меморандуму про співпрацю між Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка і Департаментом соціального захисту населення Камʼянець-Подільськоі міської ради.

28 листопада було підписано меморандум про співпрацю між Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка і Департаментом соціального захисту населення Камʼянець-Подільськоі міської ради. Підписання такого документу надасть можливість підвищити фахову підготовку наших студентів, бути поінформованими про соціальні проблеми регіону, а також надавати місцевому самоврядуванню допомогу у виконанні їх функцій щодо соціального захисту населення.