4 курс звітує за практику

30.11.23 р. відбувся захист звітів щодо проходження навчальної практики «Навчальна професійно-орієнтована практика» здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої галузі знань 23 Соціальна робота спеціальності 232 Соціальне забезпечення за освітньо-професійною програмою Соціальна допомога з використанням сучасного інтерактивного обладнання, встановленого нещодавно на факультеті СОПСР.

Організація та проведення означених видів практик мала наступні терміни проходження: з 30.10.2023 р. по 24.11.2023 р.
Базами практики виступили:
✍️Служба у справах дітей Виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради;
✍️Кам’янець-Подільська філія Хмельницького обласного центру зайнятості;
✍️Департамент соціального захисту населення Виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради.
Керівником практики, Жанною МЕЛЬНИК подано результати та на їх основі заповнено протокол захисту практики, головою комісії по захисту практики, Наталією ГЕВЧУК схвалено схему звіту керівника практики від закладу вищої освіти.
Здобувачі вищої освіти пройшли опитування: «Анкета для студентів, які пройшли практику».
Кафедра соціальної роботи вдячна стейкхолдерам (роботодавцям) Кафедри, керівникам практики від баз практик:
✅ Наталії ПОСТОВІЙ, директору Кам’янець-Подільської філії Хмельницького обласного центру зайнятості;
✅Андрію БОДНАРУ, заступнику директора, начальнику відділу організації працевлаштування населення Кам’янець-Подільської філії Хмельницького обласного центру зайнятості;
✅ Наталії ІЛЬЄВІЙ, психологу Кам’янець-Подільської філії Хмельницького обласного центру занятості;
✅Петру СЕРЕДІ, директору Департаменту соціального захисту населення;
✅Інні КОМЕНДАЦЬКІЙ, першому заступнику директора Департаменту соціального захисту населення;
✅Ганні МЕДВЕДИК, начальнику відділу компенсацій та соціальних гарантій Департаменту соціального захисту населення;
✅Лілії БЕВЗ, начальнику Служби у справах дітей за можливість проходити практику на їх базах, обмін досвідом, формування необхідних компетентностей.