Останній захист практики для наших магістрантів

6 грудня 2023 року відбувся захист звітів щодо проходження виробничоі практики «Виробнича науково-дослідна практика» здобувачами другого(магістерського) рівня вищої освіти галузі знань 23 Соціальна робота спеціальності 232 Соціальне забезпечення за освітньо-професійною програмою Соціальна допомога.

Організація та проведення означеного виду практики мала такі терміни проходження: з 06.11.2023 р. по 01.12.2023 р.
Базами практики виступили:
✍️Служба у справах дітей Виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради (начальник Лілія БЕВЗ);
✍️Кам’янець-Подільський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Еліна КОВТУН);
✍️Громадська організація «Національна асоціація соціальних працівників (голова Яна МЕЛЬНИЧУК);
✍️Центр надання соціальних послуг Орининської сільської ради Кам’янець-Подільського району (директор Віктор ЄРМЕНЧУК);
Хмельницької області;
✍️Відділ соціального захисту населення Кам‘янської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області (голова Микола КОСТАЩУК).
Керівниками практики, Оленою ДАНИЛЮК, Людмилою МЕЛЬНИК та Віталієм СПІВАКОМ внесено результати до протоколу захисту практики; головою комісії по захисту практики, Оленою ДАНИЛЮК, схвалено схему звіту керівника практики від закладу вищої освіти.
Здобувачі вищої освіти пройшли опитування: «Анкета для студентів, які пройшли практику».
Кафедра соціальної роботи КПНУ імені Івана Огієнка вдячна роботодавцям та колективам баз практики за співпрацю у практичній професійній підготовці майбутніх фахівців спеціальності 232 Соціальне забезпечення.